Наш цікавий вересень
Дата 04.10.2021![Наш цікавий вересень](assets/images/photo_2021-10-04_13-22-20.jpg)
Привіт #Небайдужі! Хочемо з вами поділитися, який насичений був у нас вересень! Ми і вчилися, і забавлялися!
На уроках дизайну разом з Наталією Сало учні 4 класу вчилися малювали око. А також вчили штрихувати, робити бліки, та давати світло та тінь.
А ще були фантастичні уроки щастя з Наталією Костюк! Саме на цих уроках ми вчимося працювати в команді, проявляти та проговорювати, що відчуваємо та що бажаємо, а ще вчимося бути життєрадісними.
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-22-20.jpg)
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-22-23.jpg)
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-22-24.jpg)
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-21-51.jpg)
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-21-53.jpg)
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-21-54.jpg)
А на уроках з вчителькою Оленою Шок #Небайдужики вивчали відомих українців. А згодом діти самостійно обирали визначну особистість, про яку готували проєкт. Тож маємо чудові презентації від наших дітей про Соню Делоне, Олександра Архипенка, Ігора Сікорського та Квітку Цісик.
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-08-44.jpg)
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-08-48.jpg)
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-08-47.jpg)
А які у нас класні уроки шахів! Діти із захопленням спостерігають за шаховими фігурами. А Ігор Нощенко вчить, як правильно грати в шахи.
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-21-58.jpg)
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-21-59.jpg)
Вгадайте, який урок діти люблять найбільше? Англійську мову! А все тому, що наша вчителька Наталія Гальчук готує фантастичні уроки! На них #Небайдужики граючи вчаться! Ось дивіться, як цікаво!
![](assets/images/znimok-ekrana-324.png)
![](assets/images/znimok-ekrana-327.png)
![](assets/images/znimok-ekrana-290.png)
![](assets/images/znimok-ekrana-287.png)
![](assets/images/znimok-ekrana-289.png)
![](assets/images/znimok-ekrana-292.png)
![](assets/images/znimok-ekrana-294.png)
А ще у вересні ми мали гарне свято - День зачісок! Це такий день, коли усі приєднуються на урок з різними зачісками! Зачіска - це один з виявів нашої інакшості. Ми усі - різні, унікальні, але найголовніше, що ми приймаємо кожного таким, як він є!
![](assets/images/photo_2021-10-04_13-22-09.jpg)
Ось такий насичений, але дуже цікавий був вересень у нашій Онлайн-школі вільних та небайдужих! Дуже тішимося, що з кожним роком дітей у школі більшає, а географія, звідки вони, розширяється. Так, цього року маємо діток з усієї України та цілого світу! З'явилися у нас діти з Києва, Мальти, Америки, які з усмішкою приєднуються на наші класні онлайн-уроки!